Whatsapp Çöktü mü? Son Dakika Whatsapp Haberleri

Tarih 19 Temmuz 2023 ve Whatsapp mobil uygulamasının çöküp çökmediği merak ediliyor. Kullanıcılar Whatsapp çöktü mü sorusunu sormaktalar çünkü uygulamaya erişim sağlamakta güçlük çekiliyor.

Whatsapp Çöktü mü?

Son 24 saatteki kullanıcı raporlarına göre Whatsapp uygulamasının çöktüğü yönündeki sinyaller pik nokasında.

Whatsapp çöktü mü raporlarıPin

Bu metrik Whatsapp çöktü mü sorusuna evet şeklinde cevap vermekte.

Whatsapp Nedir?

WhatsApp, kısaca bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır. İlk olarak 2009 yılında Brian Acton ve Jan Koum tarafından geliştirilmiş ve günümüzde Facebook Inc. tarafından sahiplenilmektedir. Uygulama, internet bağlantısı üzerinden metin mesajları, sesli mesajlar, resimler, videolar ve belgeler gibi çeşitli medya dosyalarını göndermenizi ve almanızı sağlar.

WhatsApp’ın popülaritesi, kullanıcıların dünya genelinde hızlı ve kolay bir şekilde iletişim kurmasına, grup sohbetlerine katılmasına ve sesli veya görüntülü aramalar yapmasına olanak sağlamasıyla büyümüştür. Ayrıca, uygulama, gizlilik ayarlarına ve mesajların sonlu süreli olarak gönderilmesine izin veren özellikler de sunar. Ancak, WhatsApp’ın hizmet şartları ve gizlilik politikaları zaman zaman güncellenebilir, bu nedenle kullanıcıların bu değişiklikleri takip etmeleri önemlidir.

Yorum yapın